| Ingerultaupazitor a întrebat:

Salutare. De curand mi-am facut un canal de youtube cu continut Horror, Creepy, dar si Educativ (nu mereu :))).
Acesta este canalul: https://www.youtube.com/channel/UCAdoc2G5iTSu17EyclJFtPg
Chestia este ca niciun prieten de pe facebook nu intra sa vada, sau sa imi dea un subscribe :)) Si am vreo 2.900 prieteni..si sunt oarecum cunoscut pe internet...(Prin videoclipul asta: https://www.youtube.com/watch?v=a0znUTIiklY)
Si de aceea chiar va rog mult de tot sa ma ajutati cu un subscribe :))) Chiar am nevoie de o incurajare la inceput (la inceputul canalului) si nu am de unde sa o primesc daca nu-mi fac reclama singur...
Am ceva experienta in youtube...Mai am doua canale, unul de 480 de subscriberi, iar celalalt de 980 (ironic :)) ), deci nu pot spune ca sunt chiar amator sau etc.
ok, deci... Daca vreti sa ma ajutati, o puteti face printr-un subscribe :D
Sau pur si simplu daca va place ceea ce fac :))
Am visuri mari cu acest canal

1 răspuns:
| lusyniuu a răspuns:

In primul rand nu ai postat de doi ani? deci cum sa creasca abonarile.
dacă este al tau este chiar interesant dar ce mama mămăligi vezi tu pe net de găsesti chestii din asteasmug. ma m abonat si am recomandat prietenilor a se aboneze dar vreau sa vad canalul cum reînvie.