| zaratu a întrebat:

Salutare ....de la un timp la mine in cameră se întâmpla niste chestii foarte ciudate se aud diferite zgomote,si simt ca ar mai fi cineva in cameră dar nu este nimeni sa fie doar imaginația mea, voi ce părere aveti!?

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ti-ar strica o vizita la psihiatrie...

| GoldenZenith a răspuns:

Cateodata imaginatia, auzul, vazul ne joaca feste.

Nu te ambala inutil!

| Nix15 a răspuns:

Imaginatia. Poate fi din cauza ceasului sau calculatorului si daca esti concentrat, pare ca auzi altceva. Se mai intampla

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Pai ai 2 variante
1 Du-te pe la biserica
2 esti bantuit de fantoma paianjenului omorat de tine acum cativa ani.
happy happy happy