| sssSnake a întrebat:

Salutare Deci, as avea o intrebare despre sala de forta.De 2 zile am inceput sala, dar am avut o pauza intre ele de o saptamana(racit). As vrea sa ma apuc mai serios, si as vrea sa stiu un progam de sala, cu exerciti, cate ore sa stau in sala de forta, cate zile pe saptamana, ce exerciti, si mare intrebare... sa iau proteine sau alte suplimente? (nu stiu daca va ajuta cu ceva, am facut 5-6 ani de karate, poate e ceva folositor). Am 16 ani, 1.70, 52 kg,

Răspuns Câştigător
| esapament a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4

scrie acolo six pack abs, dar e pentru intreg corpul. eu am facut antrenamentul serios. si sunt exact ca in video :) succes.

| Cosmin86 a răspuns (pentru esapament):

Six pack-ul NU SE FACE cu exercitii, cu prin alimentatie

esti o rola exact ca in video, esti un copil mic si firav paralel cu sportul

1 răspuns: