| Manfred a întrebat:

Deci, cand deschid PC-ul, tastatura nu merge(daca apas ctrl+alt+del, deschde task manager, doar atat) iar mouse-ul cand dau dublu click stanga pe o iconita, ma baga in propertiers-urile ei(ca si cum as da click drepta si apoi as selecta propertise). Daca restartez PC-ul de vreo 10-15 ori intr-un final o sa mearga. Tastatura si mouse-ul functioneaza(le-am incercat la alt PC) mufele din unitate sunt bune, tastatura e USB iar mouse-ul e PS2.Ce pot face? pana acum 3 zile mergea, deci nu cred ca e de la drivere...

Răspuns Câştigător
| ionutiulian1997 a răspuns:

Eu zic sa reinstalezi windowsul, numai de acolo poate fi

| Manfred explică (pentru ionutiulian1997):

Multumesc de raspuns, mai precis, de singurul raspuns, m-am gandit si eu, si cred ca o voi face mersi

| ionutiulian1997 a răspuns (pentru Manfred):

Dai si u o unda? nu te costa nimic

| ionutiulian1997 a răspuns (pentru ionutiulian1997):

Funda*

4 răspunsuri:
| ionutiulian1997 a răspuns:

Funda?