| Marko556 a întrebat:

Salutare, este vreo rusine sa pun pe Facebook poze cu mine de la sală dezbrăcat, nu ma înțelegeți greșit, dezbrăcat adică fără tricou, imediat fac 9 luni de sală, m-am dezvoltat foarte mult în aceste nouă luni, pot spune că arat destul de bine, menționez ca am 18 ani si sunt primele poze pe care vreau să le pun asa, ce ziceți?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este jenant intr-adevar, ca te comporti ca un copil mic, care cere atentie si aplauze.
Daca vrei sa fii tratat cu seriozitate si nu luat la misto, sau in ras, pune doar poze decente si relevante, ca nu intereseaza pe nimeni, muschii tai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E plin Facebook de cocalari din astia, mai conteaza unul?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei sa te lauzi ce bine arăti sau de ce ai pune poze cu tine dezbracat fara tricou. pe Facebook?

| AnastasiaK a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca o iei asa, de ce ai pune poze cu tine in general pe Facebook? Si cu atat mai mult, de ce le-ai alege pe alea in care arati bine? O spui de parca facebookul e pentru intelectuali si nu predomina poze cu volanul masinii sa se vada ca-i bmw si altele asemenea. laughing

| Holiday a răspuns:

Pune bre, nu te lua dupa ofticosii astia pseudointelectuali.

| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca vei fi marcat pentru nuditate si nu o sa mai intre pe pagina ta nimeni sub 18 ani, iar restul vor fi avertizati

| Osneros a răspuns:

Pune macar un maiou roz pe tine si poarta niste ochelari de soare.

| shu7e a răspuns:

Depinde de ce prieteni ai. Eu spre exemplu nici nu mi-ar trece prin cap sa postez astfel de poze. Si nici c masina si nici cu trainingul puma (Daca nu sunt la alergat in momentul ala).
Dar tu ce vrei sa arati prin pozele alea, care e scopul final, ce ai vrea sa obtii daca le postezi? Daca vrei sa devii fitnes instructor, pugilist, bodyguard. atunci poate fi ok-ish. Asa ca pentru tine probabil e ok. De cineva tot trebuie sa se faca misto, banuiesc.

| Liviu322 a răspuns:

Nu este nicio rusine, dar n are vreun rost