| Roșiuță a întrebat:

Eu am silueta triunghi inversat(umeri mai lati decat solduri).As vrea sa-mi maresc soldurile, sa fie egale sau sa fie macar mai mari.Credeti ca prin exercitii de pe internet, facute acasa, pot sa mi le maresc?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As vrea sa mi maresc soldurile...pot sa mi le maresc?"

nu dar timpul rezolvă asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca soldurile sa ti se lateasca intr-o oarecare masura (dar in orice caz putin) dupa ce vei da nastere copilului dar acest lucru sa fie realizat NU oricum ci prin nastere naturala. Multa sanatate!