| NYØ2002 a întrebat:

Eu mi-am luat un hanorac fake firma,, Off White".Cum sa ii fraieresc pe baieti ca e original si nu e fake?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce castigi daca ii pacalesti? Ce le demostrezi?

| NYØ2002 explică (pentru suntserios):

Ca am nu e fake?

| suntserios a răspuns (pentru NYØ2002):

Asa si? crezi ca o sa te admire ca ai dat 1000euro pe o haina?

| NYØ2002 explică (pentru suntserios):

Zic si eu ca mi l-a dat matusmea di a dat 500 lire pe el.Nu am zis ca vreau sa ma admire, sa nu ma fac de ras ca e fake.

| ywar a răspuns:

Pai le dai impachetate si asa le dau nucleara. 500 lei pa el si iti iei brad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"pe băieți". Ai cumva copii?

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu! Colegii de clasa, de scoala, prieteni

| KLiNK a răspuns:

E cam greu să îi fraierești. În primul rând că Off White e etichetă de modă de lux. E ca și cum ai lua Philipp Plein și te-ai aștepta să te creadă că e original. Dacă în general ai buget iar taica-tu se plimbă cu S class-ul prin Romană, atunci e mai credibil. În rest.
Nu mai sta să convingi pe nimeni că e original. Nu are rost. Ce nu înțeleg eu este că sunt firme de renume mult mai ieftine. Găsești ușor ceva de la Hillfiger, Guess, Klein sau S. Oliver. Până și Stone Island e mai ieftin decât Off White.

| NYØ2002 explică (pentru KLiNK):

Nu pot sa ii spun ca l-am primit de la matusmea de craciun? Ea lucreaza in Anglia.

| KLiNK a răspuns (pentru NYØ2002):

Ba da, dar te interesează atât de mult validarea asta socială? Vorbim despre o haină până la urmă. Un articol vestimentar. Ține minte. Tu porți hainele, nu ele te poartă pe tine.

| NegomireanuDiana a răspuns (pentru KLiNK):

Ai putea sa te uiti la intrebarea de pe contul meu?

| sjszhhwnwne a răspuns:

Dc ai face asta. Haina e tot haina oricat ar costa.