| EdgarAllan a întrebat:

Salutare.

Exista printre voi un psiholog / student la psihologie sau cineva care are cunostinte in domeniu si vrea sa vorbeasca? Sunt intr-un moment in care chiar am nevoie sa vorbesc cu cineva sad va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Bună! Îmi poți scrie, poate te pot ajuta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe ce subiect?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai spune aici, care este problema. Asa ai mai multe sanse sa o citeasca lumea big grin

| Catrice a răspuns:

Pai da' ce probleme așa grave ai mămică?

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Ai incercat aplicatia pentru consiliere pusa aici, la rubrica "Adolescenti"? O poti descarca de aici: http://www.116111.ro/descarca-aplicatia. Sper sa-ti foloseasca!

| StefanChriss a răspuns (pentru StefanChriss):

Http://www.116111.ro/descarca-aplicatia mai sus a pus in adresa si punctul, sorry

| EdgarAllan explică (pentru StefanChriss):

Mersi frumos! Dar nu ma incadrez in categoria specifica aplicatiei. Am pus intrebarea la categoria adolescenti pentru ca problemele pe care le am se pot raporta la un adolescent. Poate pentru unii sunt banale, dar eu sunt mai slab si nu vad cum as putea sa le ocolesc. Ce sa spun... inca n-am trecut de perioada asta desi am trecut de 20 de ani. Apreciez happy.