| reckhino a întrebat:

Salutare, iata ca ma mai gandesc si eu sa mai dau cate o funda din cand in cand...as dori sa va intreb ce parere aveti despre www.funtralala.com, atat despre site cat si despre radio. De asemenea pot da fundita si celor care dau raspunsuri negative,(nu trebuie neaparat sa dai raspuns cat se poate de pozitiv ) deoarece asa ne ajuti mai mult decat sa spui ca e totul ok.

Răspuns Câştigător
| Apy a răspuns:

E dragut de cand cautam un site cu radio tineti-o tot asa si faceti mai multe concursuri cu premii mai atragatoare

1 răspuns:
| pTheodora a răspuns:

Foarte tare radioul! Is COOL!