| Georgexyz99 a întrebat:

Salutare. Ieri am intrat intr-un conflict spontan cu un tigan, cum ca m-as fi uitat cam dubios la el si a vrut sa sara la bataie. Nu stiu cum sa combat frica de a fi batut pe strada, ca nu prea stiu sa ma bat si la ce sport de contact ma sfatuiti sa ma bag? Vreau un raspuns urgent.

FUNDA!

4 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Ți-aș recomanda kickbox.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai bețe in loc de mâini și picioare mergi la sala și pune mușchi pe tine, nu o sa mai aibă nimeni treaba cu tine.

| Volsvagan70 a răspuns:

Mergi la Kickbox, MMA sau Muay Thai. Daca nu poate la box normal. Poate combini si cu sala de 3 pe saptamana, in functie de program.
Oricum, cand cineva vine direct spre tine, sau sta aproape de tine si exista riscul sa te loveasca, dai direct in barba. Daca lovesti acolo, nu necesita multa forta sa il dobori.