| chris7053 a întrebat:

In putin timp implinesc 16 ani si as vrea sa ies cu gasca in oras (Bacau) dar sincer nu prea gasesc activitati in afara de baut alea alea. Nu prea le am cu "atractiile" pe care le ofera orasul meu asa ca sper ca cineva sa poata sa ma sfatuiasca. multumesc anticipat! Bacau

1 răspuns:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!

La mine in Bolitin Vale:
http://distanta.ro/bucuresti/bolintin-vale
avem Bowling si toti se duc sa bea sau sa joace bowling deci ar fi o idee buna sa te duci cu prietenii sa te joci, daca ai o cofetarie poti comanda prajituri, sucuri.Te poti duce si la restaurant si daca tot zici ca implinesti 16 ani sa iti faca ei cinste.

La multi ani de acum!
Sper ca te-am putut ajuta!
O seara placuta!