| NPI a întrebat:

Salutare la toti,am asa o intrebare stranie la voi, daca ma puteti ajuta cumva scrieti raspunsul
Vreau sa cresc in inaltime indiferent de cit timp va fi nevoie, ma ajuta cinevaaaa?

Răspuns Câştigător
| Alesyaa a răspuns:

Buna! depinde cati ani ai daca ai 18 sau peste 18 ani nu mai cresti dar eu am 14 ani si 1.66 pentru ca am facut voley poti sa incepi sa practici un sport ca de exemplu hanbal voley sau baschet sper sa te ajute raspunsul meu

| NPI explică (pentru Alesyaa):

Eu am 13 ani, da ce inaltime aveai inainte de a practica volley?

7 răspunsuri:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Te crezi mica? daca da intreaba o prietena buna de a ta, care sa-ti spuna sincer. Sa revenim la intrebarea ta... Facand sport cresti. incearca ceva ce-ti place sau crezi ca o sa-ti placa înot/volei/handbal/baschet! Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

| NPI explică (pentru PastramăDeElefant):

Da,ma cred mica, prietena mea cea mai buna e sora laughing) ea mereu imi zice ca sunt normala si ca am sa mai cresc, caci am un frate care e inalt si eu lui ii seman, si toti imi zic ca o sa cresc inalta, da eu nu cred laughing

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru NPI):

Dar ce inaltime ai? big grin

| NPI explică (pentru PastramăDeElefant):

1.55(13 ani)

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru NPI):

Pentru varsta ta e o inaltime normala. Are dreptate sora ta esti normala!

| NPI explică (pentru PastramăDeElefant):

Poate,da vreau sa ma inalt si mai mult, poate pina la 1.60..nu poti sa-mi dai nimic sfaturi?