| UnAnonimFaraNume a întrebat:

Salutare lume big grin. Am si eu o intrebare.Imi doresc niste casti audio (de calculator), dar nu stiu ce model sa-mi iau, unele bune, dar si la un pret rezonabil. Va rog mult, si desigur ca dau si funda, multumesc xD.

6 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Ai incercat pe emag.ro? fa cont, si cauta. se merita

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai eu em hama! costa vreo 30 de lei! au si microfon si sunt foarte bune! eu mi le-am luat de la flanco pe culoarea alb happy

| UnAnonimFaraNume explică (pentru OSimplaFata29):

Hm, par interesante, totusi, parca nu mi le-as lua acum chiar pe cele mai ieftine laughing Multumesc pentru sfat big grin

| UnAnonimFaraNume explică:

Ghost89, din intamplare, chiar am cautat, pe bune, chiar acum 10 minute. Dar, prefer sa-mi zica persoane fizice parerea lor.

| Mihoc_Claudiu_1994 a răspuns:

Salutare.
De 2,3 saptamani mi-am luat si eu o pereche de casti... pe ele scrie CANYON si au costat in jur de 40-45 lei... sunt bunicele, au si microfon.
Eu mii le-am achizitionat in special pentru gaming, si pentru a vorbii cu prietenii pe skype/teamspeak.
Acum, este alegerea ta ce casti o sa-ti iei.

| UnAnonimFaraNume explică (pentru Mihoc_Claudiu_1994):

Bine, eu acum vreau niste casti mai bune, ca am chiar multe casti...dar sunt cam slabute, si as vrea ceva putin mai "performant", dar intr-un pret de maxim 140-160 de ron.