| florinflorescu a întrebat:

Salutare lume, mai nou m-am apucat de facut video pe Youtube cu jocul care imi place in momentul de fata.
Dar as vrea sa cresc in canal, cine imi poate da sfaturi despre intr-o/ final video, eu am facut ceva-ceva, dar as vrea sa aud si o parere de la altii poate mai sunt youtuberi pe aici care se pricep.
Sfaturi despre titluri video, despre continut, despre subiecte, etc.
Apreciez orice sfat sincer care ma poate ajuta.
Las si un link sa aud parerea voastra
https://www.youtube.com/channel/UC99-c4H0h2fVujJXhgiV0yg ?view_as=subscriber
Ofer funda celui care da cele mai bune sfaturi.
multumesc.

Răspuns Câştigător
| DARKSMOKE01 a răspuns:

As recomanda sa bagi niste titluri mai interesante, mai captivante! Continutul e ok dar ti as recomanda sa pui oleaca efort sa faci un thubmnail! SI ultimul sfat este sa vorbesti!