| aliosa1 a întrebat:

Salutare.
Ma puteti ajuta cu o parere ceva. Acuma cativa ani am cunoscut o fata, am vorbit cu ea (pe yahoo messenger o bucata de timp) dupa asta pe Facebook am continuat sa vorbim. De ceva timp nu mai stiu nimic de ea, am incercat sa dau de ea pe cam toate retele de socializare.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Consider că dacă ea a dorit să rupă legătura cu tine, nu își dorește să fie găsită, deci ar trebui să mergi mai departe. Motive pot fi nenumărate.

| aliosa1 explică (pentru IsabelaIssa):

Da, inteleg ceea ce spui happy dar am vrut doar sa vad ce mai face nimic mai mult. Multumesc de sfat.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru aliosa1):

Cu drag!

| danbnz a răspuns:

S-o fi maritat fata si nu vrea sa mai stea la flirt pe net!

| aliosa1 explică (pentru danbnz):

Probabil si asta! Am incercat sa dau de ea, as vad ce mai face nimic mai mult.