| NOOOONAME a întrebat:

Salutare.Mai demult am baut ceva alcool si apoi am fumat niste "iarba", dupa vreo 2 minute a inceput sa mi se faca rau pana cand inima mea a inceput sa bata extrem de rapid(nu eram stresat sau intr-o dispozitie proasta inainte sa fumez daca conteaza). Nu mi-a batut asa repede nicioada, nici macar dupa ture de alergat si mi se facea tot mai rau, pana la urma am ajuns la lesin iar dupa ce mi-am revenit (oarecum) a urmat o runda de 3 ore de vomitat. Intrebarea e de ce mi s-a intamplat mie asta iar celorlalti de acolo care au facut aceeasi chestie erau in regula? Nici macar nu pot sa zic ca am baut foarte mult.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu a rezistat organismul si ai cedat

| Andreeush a răspuns:

Fiecare organism reacționează diferit.

| Swae a răspuns:

Doamne.
Din cate am inteles, nu e indicat sa le combini. laughing Personal nu sunt fumatoare(nici de tutun) dar mereu am auzit ca bine ar fi sa nu le combini. Si la betii, in general, e bine sa ramai la un singur tip de bautura, ca urmatoarea zi sa ai o mahmureala mai decenta.
Fiecare organism reactioneaza diferit la o substanta anume.
Tie ti s-a intamplat sa fii mai sensibil la asta.
Nu mai va drogatz.

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru NOOOONAME):

Wadafak frt cat de des am zis cuvantu asta "combini" zici ca-s pusa pe combinatii

| Swae a răspuns (pentru NOOOONAME):

Si e posibil sa fi avut un atac de panica. Daca n-ai ramas cu probleme de atunci, n-ai de ce sa te ingrijorezi.
Iarba are efect de calmare in timp ce alcoolul iti da energie de multe ori, de asta corpul tau nu stie cum sa mai reactioneze.