| Rockerrockin a întrebat:

Salutare,mi am luat o tigara electronica(Vape) azi la pranz,nou nouta, si cand trag tot scuipa lichid.Ce ar trebui sa fac sa nu mai scuipe lichid.

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa o duci intr-un magazin din care iti iei substanta de vapat, nu ar fi ok sa incerci lucruri dupa urche pentru ca e opsibil sa se defecteze sau alte chestii si nu merita.

| TheSuspect a răspuns:

Scurgerea de ulei "nicotina" deseori se intampla cand ti tigara cu filtru in jos