| BiaJ a întrebat:

Niste idei de jocuri de grup pentru copiii intre 7-12 ani, va rog... (tin o ora de religie doar ca nu vreau sa fac ora de religie ci niste jocuri sa se distreze putinbig grin ) Va rog eu multbatting eyelashes dau funda!big grin Multumesc

2 răspunsuri:
| luntrarudumi a răspuns:

O sumedenie gasesti pe google, scrui exact asa...Jocuri de grup pentru copii... ai toate explicatiile acolo OK?

| BiaJ explică:

Luntrarudumi am cautat dar nimic special...am postat aceasta intrebare cu gandul ca sunt mai multe idei si mai diferite decat pe google.dar mersi oricum