| Suciu1995 a întrebat:

Salutare,nu ştiu daca am postat la categoria care trebuie, mă frământă o problemă legată de examenul auto. Am mers prima dat a la sala in Februarie, am picat, după 16 zile m-am dus iară şi am fost declarat Admis, da am picat la Traseu, greşeala mea (neacordare de prioritate), acuma de ceva timp am fost iară la sală şi am fost Admis cu 24. Miercuri (4 Iunie) am traseul, ce mă puteţi sfătui, am mari emoţi, mă tot gândesc că daca pic iar..., conduc foarte bine dar când sunt cu examinatorul ma pierd. Astept pareri, multumesc pentru timpul acordat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ia vreo 2-3 ore suplimentare de condus fix cu 2 zile inainte de examen. E cel mai practic lucru pe care il poti face

| Suciu1995 explică (pentru suntserios):

Mulţumesc o să ţin şi o să iau incă 2 sedinte

| MskDesign a răspuns:

Sa fii mai sigur pe tine.Nu stiu cum este in Romania pentru ca mi-am luat permisul in afara.Aici unde sunt eu iti dau o foie de drum cu care poti conduce insotit de o persoana care trebuie sa aiba o vechime de permis peste 10 ani.Asta m-a ajutat foarte mult.

| Suciu1995 explică (pentru MskDesign):

Mulţumesc pentru raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat