| dragos15 a întrebat:

Salutare prieteni. ce se intampla:am intart azi in contul meu hi5 si am observat ca am 0comment-uri la fotografii, dar eu ieri aveam vreo 180.De ce oare? Mi le-a sters cineva sau cei de la hi5?

2 răspunsuri:
| CubiX a răspuns:

Draga mea daca esti sigura ca nu iti stie cineva parola e bine! eu zic ca e de la hi5 deoarece si eu am patit asa de multe ori aveam 1000 sh ceva de prieteni sh a doua zi nu mai aveam nimic... a trecut ceva timp si au venit la loc...asa cred ca ai patit sh uh! doar daca nu iti stie nimeni parola :p CP

| Madddy_7353 a răspuns:

Cred ca iti stie cineva parola.