| NashulNemesis a întrebat:

Se apropie ziua unei fete de care imi place, si as vrea sa ii fac un cadou. Insa nu stiu ce cadou as putea sa-i fac... Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? big grin

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Cel mai bine este să vorbești cu cea mai bună prietenă a ei (sau o prietenă apropiată), deoarece ea sigur îi știe preferințele și cam ce și-ar dori. Însă, dacă nu cunoști prea bine nicio prietenă mai apropiată de a ei, poți opta pentru un buchet frumos de flori (de preferabil trandafiri) și de exemplu dacă face 17 ani, îi poți lua 17 trandafiri, iar dacă numărul vârstei ei este par, îi iei cu un trandafir în plus sau în minus. Alte variante ar mai fi: o pereche de cercei, un lănțișor, o brățară, ceva de îmbrăcat/machiat. Sper că te-am ajutat, baftă! happy

| WaterDrop a răspuns:

Un vibrator.Nu te va uita niciodata.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Salut.
Pai eu zic sa-i iei ceva ce-i place care sa o dea pe spate ca sa spunem asa,sa ii iei flori trandafiri in special astea cred ca le plac la orice fata sau daca nu gasesti orice floarea sau o cutie cu bomboane, stiu ca fetele sunt innebunite dupa dulciuri sau un parfum, un colier, o bratara sigur o sa-i placa nu trebuie sa fie ceva extravagant dar sa-i placa ceea ce-i dai, sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune.

| AnonimaB100160 a răspuns:

O bratara de argint... flori