| AnoNim212 a întrebat:

Salutare, se poate intampla ceva daca te uiti la filme pentru adulti? Am citit pe un site ca, o data si o data, pe site-ul pe care te uiti ti se poate lua numele si nu mai stiu ce. Recunosc ca m-am uitat demulte ori si nu mi s-a intamplat nimic. Dar totusi vreau sa ma linistesc, de aceea am pus aceasta intrebare. Vreau raspunsuri bune, fara bataie de joc, va multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti viziona in continuare filmele pentru adulti deoarece NU exista nici-o monitorizare a celor care acceseaza respectivele site-uri. big grin

| AnoNim212 explică (pentru corbulalbrosu):

Faza este ca, nu vreau sa le mai accesez nici-o data deoarece iti tulbura rau gandirea, si luand in concuzie ceea ce spui tu m-am linistit complet, multumesc pentru ajutor

1 răspuns: