| IF88MDL a întrebat:

Salutare,stie careva de ce imi merge netul super greu pe toate browserele? am incercat : explorer,chrome,mozilla, opera, chronimum...dar in schimb messengerul merge foarte bine! la primele 10 minute dupa ce-am instalat windows-ul merge super bine pe chrome..se deschide google.ro cum as deschide my computer iar dupa aceea nu mai merge deloc pe chrome,merge doar pe explorer dar greu de tot, ii ia cam 40 de secunde sa deschida google.ro! am instalat windows-uri diferite si n-am rezolvat nimic...am formatat si toate partitiile cand am instalat windows-ul! ma puteti ajuta? multumesc!

1 răspuns:
| Elena_Alina_1993 a răspuns:

Cred ca problema este la piesele unitatii. Pe placa de baza sau placa video. Eu zic sa cureti unitatea si sa reincerci. Iar daca merge la fel una din piese este arsa.