| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Stie careva un program de filmat pe desktop care sa-mi ia si sunetul care,, iese" din boxe? Am incercat mai multe dar majoritatea nu prind si sunetul!

Cateva sugestii se poate?

Mentionez ca am incercat cu toate posibilitatile si toate modurile si nu-mi ia in niciun chip si sunet.In plus videourile care le face sunt prea mari (nr de GB)

Funda!

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai cum sa mearga sunetul? daca nu are microfon cu ce vrei sa inregistreze sunet? cu tastatura, sa apara ca subtitrare?
si normal ca are GB pentru ca nu este compresat sub nici o forma, cauta un program de compresie in Xvid, AVI, MPEG ceva acolo...

| gabipower a răspuns:

Hyper snap dar nu mai stiu sigur daca inregistra si sunetulsad