| Davidddddd a întrebat:

Salutare, stiu ca e o intrebare stupidă dar va rog sa ma ajutati.Pe maine am de facut o declarație la xerox si nu stiu cum...Am declaratia pe telefon, în Word dar ce trebuie să fac? Merg la o librărie le arat declarația și o xeroxeaza ei?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca n-ai imprimanta, mergi la un serox specializat. Poate sa o scoata si cineva care are calculator si imprimanta. Trimiti de pe telefonul tau pe email-ul tau sau al acelui cineva si acesta o scoate de pe emai si o imprima.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Trebuie să le o trimiți pe mail-ul xeroxului, daca au

| AlaSwek a răspuns:

Salut.
Este simplu.
Respectivul om are de ales, prin tragerea la xerox direct din telefon conectadu-te la wifi.
Prin a transfera wordu respectiv printr-un cablu usb sau trimiterea prin email a wordului.
Toate acestea sunt valabile.