| Skinyyyy a întrebat:

Salutare, sunt baiat, am 16 ani si inaltimea de 1, 81m. Credeti ca sunt inalt pentru varsta mea? Credeti ca pot ajunge la 1, 87m?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Esti inalt pentru varsta ta.Cresterea se opreste pe la 19 ani, dar vei mai creste 1-2 cm pe an.Probabil vei avea in jur de 1.85, ceea ce este super pentru un barbat! Fa sport si mananca echilibrat.Succes!

1 răspuns:
| Cqarina a răspuns:

Esti inalt pentru varsta ta. Si poti sa mai cresti pana la 1, 87 dar sansele nu sunt foarte mari. O sa mai cresti cel mai probabil pe an 1-2 cm.