| Kleb a întrebat:

Salutare, sunt baiat si am 1.67 inaltime, am 18 ani nu am mai crescut deloc de vreo 6 luni, atat tata cat si mama au amandoi 1.65. Nu fac nici un sport, credeti ca mai as avea sanse sa cresc macar 5-6 cm? Practicand un sport sau orice alt lucru

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam asta e maximul tău. Hai poate cumva-cumva mai pui 1 cm. Sănătate!

| Kleb explică (pentru sierra1):

Ma deranjeaza foarte mult, pot spune chiar ca o fata m-a refuzat din cauza asta, mi-a spus in fata, tocmai de asta sunt complexat si aveam sperante ca poate poate mai reusesc

| sierra1 a răspuns (pentru Kleb):

No problem - găsești tu ceva pe măsura ta, e sigur!

| Rebbecca1383 a răspuns (pentru Kleb):

Se găsesc și fete mai scunde

| Catrice a răspuns:

6 cm daca îți iei pantofi cu tochee hee

| Andreeush a răspuns:

Poate 2-3 cm o să mai crești dar nimic nu e sigur având în vedere moștenirea genetică.