| NYØ2002 a întrebat:

Sunt cam ingandurat.Fac sala de o luna si ma gandesc daca sa ma las sau nu.E posibil sa fac antrenament acasă la fel ca la sala? Adica tot aceeasi forță să acumulez ca cum trag la sala?
Eu la sala fac cate 5 aparate la fiecare parte a corpului in afara de umeri si trapez care fac la 3 chestii, in fine.Eu ma duc 6 zile pe saptamana la sala.

Program
Lunitongueiept, Triceps, Umeri
Marti:Spate, Biceps, Trapez
Miercuritongueicioare abdomen
Si dupa la reiau si duminica pauza
Mai alergam pe banda 15 min si faceam aproape 3km.
Oare ce pot face la sala pot face si acasa adica sa ma prinda la fel?
Oricum pentru biceps am gantere acasa
Vreau sa ma las de sala ca vreau sa economisesc niste bani.Dau cam 100 lei pe luna tot cu banda de alergat

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Câte kg ai?

| NYØ2002 explică (pentru Andreeush):

Daca nu beau deloc apa am 66kg sau aproape si 1, 68 inaltime ca atat mi-a dat la medicul de familie si daca ma masor cu ruleta imi da 1, 72

| RobertMoon a răspuns:

Daca 100 lei e un deranj financiar atat de mare lasa-te. Nu face ceva ce nu-ti place. Acasa e fix nimic fata de ce faci la sala daca nu ai aparate, eu si daca asa avea bani sa imi fac acasa propria sala nu mi-as face pentru ca nimic nu se compara cu atmosfera din sala.
Oricum acum 2 saptamani ai cerut parerea daca programul tau e bun si ti-am zis ca nu e, au zis si altii care au experienta si ei ca e prea mult 6 zile si ai spus ca programul tau e bun ca ti l-a facut un prieten si ca nu ai platit abonament sa stai acasa, pai si de ce mai ceri parerea daca vrei sa ramai mereu paralel? 6 zile nu ma duc nici eu care fac de 4 ani si dau cateva sute/luna pe suplimente, fa ce vrei.