| Mario111222333444 a întrebat:

Salutare. Sunt clasa 12 si am ceva probleme la romana. Pe primul semestru Am rămas corigent. Pe al doilea semestru am doua note plus teza. Am dat săptămâna trecută test, profu mi-o pus dată în catalog, pe test am luat 8, dar nu vrea sa imi treaca nota pe motiv că am copiat. Pot rămâne neîncheiat daca am dată pusă, si testul l-am dat?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor tai imediat si roaga-i sa vina la scoala sa vorbeasca cu profesorul!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa inveti sau sa repeti ce ti-a fost dat la acel test ca sa nu ai surprize.

| miadreamnew a răspuns:

Pai e posibil, ori să îți fii pus 7, 6 ori 4 ( fiindcă crede că ai copiat) ori te va asculta că să-și de-a seama că chiar ai învățat. Succes