| qazwsxedcrfvtgbyhnujmikol a întrebat:

Salutare...
sunt intr-o situatie tampita sa zic asa.Am 18 ani, si nu credeam in dragoste la prima vedere...pana acum cateva luni!
In urma cu vreo 6-7 luni aproximativ am vazut o fata in alt oras (si nici ea nu era de acolo)bun, era foarte frumoasa si cateva zile mi-a ramas gandu la ea crezand ca-mi va trece repede!
Dar exista si un DAR am aflat a 2-a zi ca printr-un miracol sau nu stiu cum sa explic ca este sora unui baiat pe care il stiu si avem cateva cunostinte in comun sa zic asalaughing)si ca sa fie si mai bine peste cateva luni va trebui sa ma intorc si iar am aflat ca si ea va fi acolo...laughing)Ideea e ca nu vreau sa fac vreo prostie sa ma fac de rusine... aveti vreo idee ce sa fac?laughing

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca te porti cum trebuie si ii cazi bine poate iese ceva intre voi.

1 răspuns:
| PsihinG a răspuns:

Nu inteleg de ce spui ca ai face o prostie?
Daca ai 18 ani, banuiesc ca sti cum sa ajungi la inima unei fete, arata-i ce sentimente ai fata de ea si cu timpul daca ai bafta, poate sa fie iubita ta.