| ionutzzz7878 a întrebat:

Salutare sad
sunt un tip ffffffffffffffffffffffffffff gelos
o sa plec la facultate si iubita mea o sa ramana aici
suntem impreuna de 1 an jumate
mereu o bat la cat : gen : mda, dupa ce plec o sa se bage in seama cand esti pe strada baietii, cu masini, bani oh go on
si ea mereu imi zice : da mai lasa-ma odata tot ma iei nu imi pasa de nimeni, mereu in fiecare zi imi amintesti de nu stiu ce baieti
menitonez ca nu mi-a gresit niciodata
niciodata
nu mi-a dat motive
insa fiind frumoasa, mereu cand o lasam si pe ea fara mine,. ma jur ca toata lumea se uita dp ea si claxoane etc,
daca si cu mine de mana se uita baietii dp ea, si cand ma vad ca ma uit la ei, gata intorc capul crying((((
nu stiu daca voi rezista.
stiind ca mereu o sa fie chestii de astea
e f frumoasa si nu vreau sa o pierd... dar cu gelozia mea si cu crizele mele cred ca o voi pierde.
va dati seama cat de gelos sunt si INCURABIL ca odata a plect in oras cu o fata, avea tocuri, pantaloni mulati, etc. si am ajuns sa o urmaresc si mai auzeam un claxon ceva, si numai puteam, am luat si pastile
deci sunt nebun crying(

2 răspunsuri:
| ionutzzz7878 explică:

Ai dreptate.
eram sa ne despartim de multe ori din cauza geloziei mele
de exemplu daca vad trece o masina misto si mi se pare mie ca se uita la ea, noi plimbandu-ne cu masina mea, gata o iau razna zic ceva de gen : mda, gata. ce? are ala masina mai misto te uiti asa? stai lnistita ca are prietena, ramai cu visele si etc
deci sunt un tampit. recunosc
dar nu o sa ma schimb in viata mea
cu toate ca as da orice sa ma schimbcrying

| alexandra2002 a răspuns:

Hey, nu trebuie sa te alarmezi. si ce daca pleci la facultate. o iubesti, te iubeste asa'i? nu conteaza distanta [banuiesc ca nu e mare]. si gandeste'te la lucruri mai bune ca o sa poata sa vina, sa doarama cu tine acolo.sa cunoaste'ti alte locuri noi. altii oamnei. nu trebuie sa disperi. dimpotriva trebuie sa te mandresti ca ai o fata atat de frumoasa langa tine. si mai ales ca nu ti'a dat vreun motiv sa fi gelos pana acum. ai grija si schimba'te putin caci ea o sa se sature sa va certati intr'una dintr'un 'nimic'. Ciao :*