| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Știe cineva cum faci o clasa de liceeni nebuni sa tacă din gura?
Da fără arme sau altceva că nu am vârstă de permis de armă.

6 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Da' unde te crezi? Nu esti in filme, puștiulică. Oricum n ai avea voie să folosești arma, mai ales în liceu. Ca sfat, mai bine iti vezi de ale tale, de invatat si alte cele, si lasa-ti colegii sa si vada de treaba lor si nu mai incerca sa pari genul ala de bad boy al clasei care încearcă să pună pe toți la punct.
Btw, ar putea sa taca cineva si din picior, de ex?

| Andreeush a răspuns:

Nici dacă aveai vârsta necesară nu ai fi avut voie să ai o armă în școală.
Mai bine pune mâna pe carte și lasă-i pe restul în pace.

| llleo a răspuns:

Ignorându-i.

| darrio2007 a răspuns:

Tu fiind in calitate de?

| IsabelaIssa a răspuns:

Dar tu ce ești, vreun dictator? De ce trebuie să tacă cineva în fața ta? Fiecare om din jurul tău are drepturi, și ar trebui să îi vezi ca pe egali, nu să te simți superior. Dacă nu îți găsești locul poți pleca tu, nu să îți dorești să inchizi gura tuturor, căci tu reprezinți minoritatea în acest caz.

| adicn485 a răspuns:

Ok mulțumesc mult tuturor celor care au raspuns