| doareu123456 a întrebat:

Am 12 ani și mi-aș dori un piercing în buza inferioară.

De curiozitate, gaura se va închide complet fără să lase urme după un timp?
Dacă da, cam la cât timp?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cumintele ca piercingul si attuajele se pentru face numai dupa varsta de 18 ani.
Pana atunci, iti pot desena unul cu markerul, sau iti poti pune un actibild pe buza.

| Andreeush a răspuns:

Esti prea mic pentru piercing, mai așteaptă. Măcar 15 ani să ai și cu acordul părinților. Și ai grijă ca salonul unde mergi să fie de încredere.
Eu am o prietenă care și-a pus piercing în buza inferioară și s-a vindecat destul de repede zona.

| ionutene17 a răspuns:

Pai depinde cat de repede se videca organismul daca ii vei rupe cojita mereu se va vindeca greu. Parerea mea. Sper ca ti-am fost de folos.