| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, am cunoscut acum ceva vreme o fata si pentru ea am facut multe:
-Am reuntat sa ma mai duc sa ma distrez cu tovarasi, sa beau, sa fumez sa ma mai distrez mai pe scurt.
Toti prieteni mi-au zis ca m-am schimbat ca nu mai sunt la fel ca azi sa aud ca ea se duce in club cu fetele si faza tare cand am auzit ca era vb sa si bea si lucrurile pe care nu le mai aveam eu voie sa le fac ea s-a gandit sa le faca.
Asa ca i-am spus ca nu imi convine chestia asta si m-am certat cu ea...si daca stau si ma gandesc bine am fost cam mult la cheremu eu... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

E nesimtita,nu te merita.Dar e bine ca ai renuntat la fumat, sa nu mai fumezi ca nu e bine, de baut poti sa bei dar cu masura. Distreaza-te! Paste fericit

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

De renuntat la unele obiceiuri atunci cand ai o relatie este normal dar nu sa-ti interzica ea, iti dai tu seama la care obiceiuri renunti, si ea daca te iubeste renunta si ea la unele obiceiuri

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi vezi? de ce crezi ca se spune ca tot ceea ce faci gresit in viata asta, mai devreme sau mai tarziu platesti cu aceeasi moneda.desi eu cred ca nu se merita sa te schimbi pentru o persoana, daca te schimbi in primul rand pentru tine si nu pentru ca persoanei de langa tine nu ii convine ceea ce faci sau unde te duci.a iubi cu adevarat pe cineva inseamna sa il accepti asa cum este el, cu defecte si calitati. funda?

| CrazySoursD a răspuns:

Roata s-a intors. urat ce sa zic.pacat.cere'i si ei sa se schimbe cum ti'a cerut ea tie.

| Siceee a răspuns:

Ce nesimtita laughing poate exista o fata care te iubeste cu adevarat poate o sa iti dai seama cu cine ai stat pn acum Dar no problem exista rezolvare pentru toate omg tongue si poate exista fata care tine cu adevarat la tine si u nu stii...Bafta`! =D