| Revelation16 a întrebat:

Salutare TPU,am o mica problema, sunt plecat de 8 luni in Anglia la scoala si asteptam foarte fericit sa plec in vara asta in vacanta in Romania,dar din motive financiare familia mea nu mai poate merge.iar eu sunt foarte demoralizat,nu am chef de scoala,de nimic si nici nu am prieteni aici, ce as putea face sa ma motivez intr-un fel..sa treaca timpul mai repede? Multumesc!

1 răspuns:
| RorySan a răspuns:

Incearca sa iti faci noi hobbiu-uri.
Sa citesti, sa te uiti la filme, chestii.
Ca sa treaca timpul mai repede.Dar nu poti vorbi cu prietenii tai pe skype?
Si asa trece timpul mai repede.