| Kohonnes a întrebat:

Salutare TPU, am o problema destul de nasoala. Am fumat pentru prima data iarba si au trecut mai mult de 24 de ore de atunci, insa simt si acum o mica ameteala. Vad cum totul in jurul meu se misca cu incetinitorul si imi iau paranoi aiurea. Ce pot face sa depasesc acest moment sau sa ies din stare? Am incercat sa consum cat mai multe lichide, sa ma alimentez cu mancaruri bogate in calorii si sa consum mai multe dulce decat de obicei.

2 răspunsuri:
| David600003300 a răspuns:

Ce simti cand te droghezi?
laughing))

| Kohonnes explică (pentru David600003300):

Bai frate, fiecare traieste si simte diferit. Pentru mine a fost un calvar, abia asteptam sa treaca acea stare( o stare de paranoia, credeam ca oricine imi spune ceva ma ia la misto, simteam ca toata lumea radea de mine. Vedeam totul derulat foarte lent, iar ovmiscare simpla ca ridicatul unui pahar, o vedeam delurandu se de 10 ori pana la finalizarea ei). Sincer sa fiu, daca nu ai fumat pana acum te sfatuiesc sa nu o faci niciodata. Eu sincer regret ca am fumat, si chiar imi doresc pe viitor sa stau cat mai departe de aceste vicii.