| Marko556 a întrebat:

Salutare, TPU, am pupat o fata, dar acea fata a fost cu o mulțime de băieți iar mulți o considera c****, eu nu am știut, ca sunt nou în oraș și acum mi-e frica sa nu facă mișto de mine cunoscuții, ce pot sa fac, ca îmi e frica sa nu îmi stric reputația?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt nou în oraș"

ai pupat-o deja? atunci cred că rămâi cu reputația "nereperată"

| Marko556 explică (pentru sierra1):

Sunt de 4 luni, doar ca nu am știut ca ii asa, mie mi-au spus niște prieteni

| Donsavas a răspuns:

Nu ti strici nicio reputatie ca nu stii cu cati se fost si nu e nevoie s o mai vezi daca ti se pare usoara

| siriusblack98 a răspuns:

Ce reputatie sa iti strici daca tu n-ai una? Tie fata respectiva ti-a placut sau nu? Cine dracu mai traieste in ziua de azi cu parerile ''prietenilor'' care atunci cand dai de greu se risipesc ca furnicile?!

| Yurisa a răspuns:

De ce e c***a? Ca asa zic ratatii tai de amici? Poate fata respectiva i-a refuzat pe unul din ei si acum se razbuna pe ea. Nu ar trebui sa tragi concluzii din auzite. Poti sa vorbesti cu ea direct si sa afli cum sta treaba, nu sa pleci urechea la toti tristii

| Dandinelle a răspuns:

Esti amuzant, te intereseaza atat de mult de ce cred altii incat ti-ai lasa si propriile experiente deoparte, aproape le-ai nega. Gandeste-te mai bine la asta, de ce-ti faci asta? Ti-e frica ca nu te integrezi? Vrei sa te integrezi intr-un grup de gameni care vorbesc asa despre oameni? Nu vrei cumva ca si tu sa ai experienta ta de viata si sa nu fii ghidat de vorbele altora? Esti nou in oras, nu o stii, asta inseamna ca nici pe alei "baieti" nu-i cunosti, asa ca de ce sa nu-i consideri pe ei "bitches" ca stau ca "țațele la bârfă" in loc sa-si savureze si ei viata, prin experientele lor nu ale altora.
Daca te intereseaza fata aia vorbeste cu ea, afla-i povestea. Daca nu te intereseaza si a ramas doar o amintire de pupat aia e, dar nu e sanatos sa-ti ghidezi viata sentimentala dupa un grup de baieti, care te cunosc sau nu dar hey, nici tu nu te cunosti pana la urma total