| gSo a întrebat:

Am si eu o mica dilema, imi place de o prietena de ceva timp, am mai fost impreuna dar ne-am despartit din cauza unui prieten, dar am ramas prieteni buni... recent mi-am facut curaj sa ii spun ce simt dar ea m-a intrebat daca sunt sigur dandu-i de inteles ca tin la ea dar noi suntem prieteni buni si ea crede ca tin la ea doar la o prietena, problema e ca tin la ea mai mult decat ca la o prietena dar nu stiu cum sa ii arat... ea e deschisa fata de multa lume si nu vreau sa fie timpul pierdut multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Pentru inceput poti sa te bagi in seama cu ea, o privire calda si un zambet sigur o va face sa se gandeasca de doua ori. Incearca sa afli ce ii place si gaseste lucruri in comun. :*

1 răspuns:
| gSo explică:

Ms Adela o cunosc bine am mai fost impreuna dar cand i-am dat de inteles ca o plac mi-a spus ca poate nu sunt sigur doar ca ne inteleg asa bine imi pare simpatica si vreau sa ii dau de inteles ca o plac nu ca tin la ea ca la o prietena buna...