| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema ce ma deranjeaza. Problema este ca la sport cand am facut rezistenta m-am simtit rau si ma dureau ochii si la un moment dat vedeam putin si in alb. Am facut in 5 ture 5:20. Eu port si ochelari cu dioptriile -1, 50 la dreptul si -0, 75 la stangul. Am inteles ca nu e bine sa faci sport daca porti ochelari e adevarat? Si mai nou nu stiu ce am de nu mai retin minte, aveam o memorie buna.

Răspuns Câştigător
| Wulf a răspuns:

Aceste probleme sunt probabil cauzate de lipsa de calciu din oase, cel mai bine este sa vorbesti cu medicul de familie.