| GamingRazer a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa stiu se merita sa-mi iau casti razer Kraken pro 351 lei si mouse razer taipan 350 lei si tastatura razer deathstalker 351 lei? Vreau sa ma apuc de un canal de gaming si as vrea sa stiu daca se merita. Fundahappy

2 răspunsuri:
| Gicutzu23 a răspuns:

Bahh esti boss cu alea laughing mai si te intrebi ca daca se merita :O nu o sa ai probleme cu alea mai ales cu castile naiba sunt ultima moda :O si tastatura la fel mousu "la fel """""""""""" si tot asa,... BAFTA Cumparale salz si funda big grin

| mytzy1999 a răspuns:

Pai daca vrei decat canal de gaming(sensul de a comenta meciuri si etc) nu prea o sa te ajute o sa fie ca niste periferice normale, daca le iei ca sa te joci la greu ..merita atata timp cat iti place ce faci si te pricepi.