| hahahahehehe a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa va intreb cam cat ar costa un aparat dentar si montarea acestuia?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de model, dacă e complet sau parţial, dacă e fix/mobil, dacă e pentru ambele arcade sau nu, etc.

Preţul poate varia între 800-8000 lei...

Toate cele bune!

| Lioana a răspuns:

In jur de 3000 lei.

| justanotheruser99 a răspuns:

Prietena mea și-a pus un aparat dentar, care împreună cu consultații etc. a costat 4500 lei, dar depinde ce aparat îți alegi si unde te duci sa ti-l monteze. In general prețurile variază dar unul aproximativ ar fi cel de mai sus.