| Duckey a întrebat:

Aseara cand am intrat pe fb, mi s-a schimbat aspectul paginii, notificarile, cererile de prietenie si mesajele au aparut in partea dreapta si eu le aveam in partea stanga! Cum fac sa fie pagina la fel ca la inceput? Promit FUNDA!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia legatura cu administratorii facebook pentru a rezolva cazul tau. La contact le dai amanunte in profunzime.

| TPUuser199 a răspuns:

Am vazut si eu asta la stiri. Keep calm, asta au decis cei care administreaza fb'ul. O sa se schimbe putin, nu este nimic.

| Duckey explică (pentru TPUuser199):

Pai am mai multi prieteni care i-am intrebat si au paginile la fel ca inainte.

| TPUuser199 a răspuns (pentru Duckey):

Pagina de fb, sau contul personal? ca este o diferenta.

| Duckey explică (pentru TPUuser199):

Pagina de fb