| νєησм a întrebat:

Salutare TPU, astazi am sa va pun o intrebare mai delicata, si am sa fiu destul de direct.
Am fost acum 2-3 saptamani la urolog si am scapat de fimoza, am scapat de ea usor si "manual" practic nu prin operatie.Penisul a ramas destul de iritat, folosesc o crema cu antibiotic de 2-3 saptamani cum am mai zis si parca nu ma mai ustura asa rau.
In fine intrebarea mea este de ce in nu mi se decaloteaza penisul in intregime in erectie?
Adica in stare normala n-am nici o problema se decaloteaza foarte usor,dar in erectie se decaloteaza aproape tot capul dar spatiul dintre "ciupercuta"si pielea de mai jos nu se vede calumea (adica ca si in stare normala ci se vede asa putin),si banuiesc ca ar trebui sa se vada si spatiul ala, a da si mai mentionez ca atunci cand incerc sa decalotez penisul la maxim in erectie pun presiune mare pe ata si simt ca e gata sa plesneasca in orice moment.
Nu ma trimiteti inapoi la urolog ca nu prea pot sa merg deoarece ce ii voi spune urologului:
"-Domnu urolog nu mi se decaloteaza penisul in erectie"
Suna aiurea si mi-e rusine, si asa mi-a fost destul de rusine
Am doar 14 ani impliniti pe 7 Oct (de curand)
Astept raspunsuri sincere si nu batjocoritoare.
Va multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ba eu zic că poți să îi spui, ești bărbat și el la fel.