| Georgexyz99 a întrebat:

Azi implinesc 20 de ani si desi azi trebuia sa fie o zi speciala, din pacate este una extrem de trista pentru mine. Sunt foarte suparat datorita faptului ca toata lumea a uitat ca azi e ziua mea! Nimeni nu mi-a urat "la multi ani" pana acum, nici macar un cadou sau ceva! Cu familia sunt certat, desi locuiesc cu ai mei. In loc sa stea si ei cu mine ca e ziua mea, au plecat intr-o alta localitate si eu am ramas singur acasa. Parca ma simt inchis intr-un cub. Problema e ca nu am nici prieteni cu care sa ies la un suc/o bere, am avut si o prietena care a uitat de mine.
Ma simt in plus pentru toti. Toti ma trateaza ca pe o carpa, ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Ralena a răspuns:

Pui prea mare pret pe indoctrinarile sociale cu ziua de nastere. Reactia celorlalti fata de tine, este o reflexie a lor, nu a ta. Pe tine te caracterizeaza doar felul cum reactionezi tu. Ai varianta sa postezi in victima si sa trimiti carlige pentru a agata salvatori, sau sa realizezi ca reactiile tale, raspunsul ta la atitudinea celorlalti, controlul emotiilor tale, depind doar de tine si deciziile pe care le iei in dreptul tau. Sa citesti o carte buna, sa faci o plimbare in parc, sa descoperi ceva ce iti place si sa faci asta, si sa te apuci de un sport. Asta e recomandarea.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai nu lea anuntat Facebook?

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu o sa vina nimeni de ziua ta sa se scoata din casa mai ales daca nu ai prieteni foarte apropiati. Trebuia sa le propui tu sa iesiti si sa le faci cinste si asa veneau cu cadou. Cat despre faptul ca au uitat, si eu uit multe zile de nastere, de asta e bine cu Facebook-ul ca imi aminteste laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

La multi ani! Sa fii sanatos happy

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu fi trist, Georgexyz99. Uite, iti urez eu: La multi ani!

| simplegirl2 a răspuns:

La mulți ani!(dacă nu ti-a zis nimeni)Oh.e urata situația in care te afli; încercată vezi partea pozitivă a lucrurilor ..ai împlinit 20 de ani; cum te simți? chiar dacă ceilalți ai uitat important e ca tu realizezi ca ai făcut 20 de ani.Am pățit și eu sa uite unii din familie ca e ziua mea și au zis la finalul zilei doar la mulți ani așa doar ca un cuvant(fără cadouri, mese și alte felicitari)