| cristian312 a întrebat:

Salutare TPU, azi la scoala ne am decis sa facem niste biletele dupa care fiecare va trage unul.Persoana pe care ai nimerit-o trebuie sa-i faci un cadou de craciun.Mie mia picat o fata si chiar nu stiu ce i-as putea face cadou.M-am gandit ceva simbolic de care sa isi aminteasca, niste sugestii?happy(sunt in clasa a 9-a)

Răspuns Câştigător
| Claudys a răspuns:

Ai putea sa ii faci un album foto cu toate pozele din clasa a 9-a. Un fular calduros, manusi de piele, o carte frumoasa de citit. succes! happy

| cristian312 explică (pentru Claudys):

Suna interesanta faza cu albumul de poze, mersi pentru sfaturi tuturor happy

| Claudys a răspuns (pentru cristian312):

Cu placere happy Scucces!

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai o bratara, o pereche de cercei, un lantisor.
Un ceas
O ''brosa'' cu zodia sa sau cu initiala numelui.
Un maimutoi
O esarfa, o caciula, o pereche de manusi ( ca tot a venit iarna acum).

| brandsfashion a răspuns:

Un stick cu mos Craciun sau o pereche de papuci cu Mos Craciun haiosi ...sau un bijou cu pandantiv Mos Craciun superb ca acesta...
http://cadouri-de-craciun.net/......s-craciun/
depinde si de buget...

| GhostRiderr a răspuns:

Pai dac anul vrei sa fie chiar foaret scumpe cumparai o bluza sau un fular asortate sunt foaret frumoase si eu am dat asa ceva ca si cadou