| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschid un tab nou in Google Chrome,in josul paginii langa Web Store si Recently Closed apare Other Devices unde daca apas pe el, este memorat acolo o poza de pe Facebook si un videoclip.De ce au ramas stocate acolo? Cum pot sa le sterg? Am incercat sa sterg istoricul de la Chrome cu CCleaner si s-a sters doar istoricul, in rest poza si videoclipul au ramas acolo in Other Devices.

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Other Devices îţi apare atunci când eşti conectat cu contul de google pe chrome, pe alt calculator. Ca să dispară cele două pagini trebuie să le închizi pe celălalt calculator, sau să te deconectezi de acolo big grin.