| JockerStoica a întrebat:

Ce înseamnă la Pariuri Sportive la Fotbal mai exact NGG3+?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Oh ce-mi plac intrebarile astea. Nu stiu unde ai pus intrebarea, n-am vazut-o ca altfel iti raspundeam. NGG3+ inseamna ca nu marcheaza ambele si nu se dau peste 2.5 goluri simultan. Adica daca meciul se termina 1-1 (deci au marcat ambele dar nu au fost peste 2.5 goluri) sau 3-0, 4-0, 11-0 (deci au fost peste 2.5 goluri dar nu au marcat ambele), pronosticul este castigator. Daca meciul se incheie 2-1, 3-2, 1-2, 4-4 si asa mai departe, au marcat ambele si au fost si peste 2.5 goluri, deci pronosticul este pierdut. Daca nu ai inteles sau ai alte nelamuriri, astept. Parerea mea este ca pariurile precum 2-5 goluri, 3+, NGG3+, minim 1 set sunt cele mai bune. Recomand.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ca nu marcheaza ambele echipe si nu se inscriu minim 3 goluri.

E inversul la GG3+
https://www.superbet.ro/regulament-de-joc-pariuri

| OLBGromania a răspuns:

Pe scurt, daca marcheaza ambele si se dau minim3 goluri in meci ai pierdut.