| ToffyNR1 a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu o mica problema.Cum scap de teama de a ma bate,mai exact cand cineva se ia de mine incep sa tremur cu toate ca nu imi e prea frica,chiar daca e mai puternic,iau bataie si gata.Dar imi e frica sa dau cu pumnul nu stiu de ce.Mie nu mi-au placut niciodata scandalurile,doar cand sunt nervos trec peste aceasta teama si sunt un "animal". Daca ar fi sa fac un meci de box cu cineva, nu mi-ar fi frica deloc, deoarece am mai facut cu niste colegi care mergeau la o sala de box si m-au luat si pe mine sa facem un meci ca intre prieteni.Desi sunt un pic masiv,chiar imi e frica sa dau cu pumnul, chiar daca acelei persoane ii e frica de mine, ba chiar mi-e frica sa dau si in copii astea de 14 ani. Apropo am 17 ani, 1, 83 m inaltime, si 84 de kilograme.

Răspuns Câştigător
| VlogDinMers a răspuns:

Este posibil sa fi un pic emotiv incearca sa iti controlezi ritmul respiratiei si sa gandesti calm sa nu actionezi din instinct. Violenta nu este mereu prima optiune :*. Gandeste asupra acestui lucru in pragul sarbatorilor!

| ToffyNR1 explică (pentru VlogDinMers):

Pai nu e vorba ca nu vreau sa ma bat cu nimeni, ba chiar am evitat orice tip de scandal indiferent de natura lui.Nu mi-a placut niciodata sa ii sparg cuiva nasul sau buza din placere. Poate a fost doar din aparare.

1 răspuns: