| anonim_4396 a întrebat:

Daca la scoala un jmecher se ia de tine, apoi ii spui si tu ceva, apoi tot escaladeaza conflictul pana va impingeti si va bateti si reusesti sa-l invingi pe scmecher, dar dupa ore vinr cu gasca lui de 5 oameni dupa tine ce faci? Cum ii bati? Sau fugi ca apoi sa fii un las? Voi ce ati face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) ce viata. Mi-aduc si eu aminte de scoala.
Si pe vremea noastra tot asa eram.
Eram diferite gasti, si mereu ne amenintam unii pe altii, ca ba ca sa vezi ce-ti fac dupa ore. Dar nu se intampla nici o data nimic. De regula, pe fete "ne bateam"

| Șurubelniță a răspuns:

Fac mișto de el că trebuie să își aducă gașca ca să îi rezolve problemele.,, bre, pe ei îi iei cu tine și când te duci la baie sau la femei să îți facă treaba în caz că o dai în bară?,,
Dacă fugi nu ești laș, doar pentru că stai să mănânci bătaie nu devii erou sau capeți ceva mișto (în afară de durere).
Încerci să faci mișto de el de față cu ăia, să îi întorci împotriva lui. Dacă îți iese atunci și ăia vor face la rândul lui caterincă de el și ai o șansă bună să te lase în pace. Dacă nu, fuga-i sănătoasă în cazul ăsta.