| paul999 a întrebat:

Salutare TPU, de 2-3 zile ma doare gamba stanga adica de la genunchi in jos, nu stiu il simt slabit amortit si unpic durere ceva de genu, oare e hernie de disc? si daca da, cum se poate trata? faza e ca de revelion am dansat destul de mult. MULTUMESC

1 răspuns:
| Rizer a răspuns:

Nu poti stai ce diagnostic ai asa dupa urechea satului! Mergi la medicul de familie, iti va da o trimitere la un specialist si ai sa vezi cu exactitate de ce suferi, sau mai direct mergi tu la un specialist particular daca dispui de finante.